Postovani, citao sam na forumima teme vezane za velicinu penisa. Zaista me zanima dali masturbacija stvarno smanjuje penis, ako smanjuje dali se prestankom masturbacije za neko vreme poveca? (a dali to isto vazi i za sex) penis mi je 14, 5 cm i mislim da je manji nego pre par godina prvi put sam sada izmerio i nabio sebi komplexe. Imam 24 god. Hvala za odgovor

    Odgovoreno: 05. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #104667

    • Procitao sam problem, pa i mene zanima a niste odgovorili dali masturbacija smanjuje penis i dali se prestankom masturbiranja moze vratiti predhodna velicina. Ali pored me zanima moze li se bilo kako penis smanjiti sam od sebe.