Već duže vrijeme imam blag bol u lijevom testisu. Javlja se povremeno, češće kad sjedim. Na proljeće ove godine uradio sam ultrazvuk oba testisa na kojem je utvrđeno da su potupno normalni, homogene strukture itd. Da li biste mogli da pretpostavite šta bi to moglo biti i koji sledeći korak da napravim? Hvala.

    Odgovoreno: 05. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je testis normalan bol u njemu moze biti posledica preponske kile ili zapaljenja prostate.
      zato kod hirurga iskljucite kilu pa ako to nije kod urologa za lecenje prostate.