Postovani, unazad dva-tri mjeseca imam bolove u predjelu donjeg abdomena i testisa. Dijagnoza ljekara je hronicni nebakterijski prostatitis. Sve analize uradjene su uredne (bris uretre, hlamidija, spermiokultura, ultrazvuk prostate, testisa) . Medjutim svakodnevno imam subfebrilne temperature do 37. 5. Da li je moguce da se kao simptom hronicnog nebakterijskog prostatitisa javlja temperatura iako se u literaturi negdje ne spominje kao jedan od simptoma?

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da dve nedelje uzimate antibiotike i probiotike pa da vidite kako ce vam biti.
      nema svrhe da raspravljamo o tome da li je bakterijski ili nebakterijski prostatitis.