Imam 25 godina i problem jer ne mogu ejakulirati tokom sexa, sve vreme sam uzbudjena ali ne mogu dostignut vrhunac, naime od malena sam imao obicaj stavljati penis izmedju svojih butina i tako se "guchiti" kada sam usao u pubertet na taj nacin sam otkrio da postajem muskarac, i dan danas ne mogu menstrubirati na "normalan nacin " vec jedino na vec opisani. Razumete kakve preobleme sada imam, osecam se kao impotentan a opet imam i erekciju i mogu "svrsit" ali samo na svoj nacin!! Da li je u pitanju uslovni refleks i sta mi predlazete, unaprijed hvala!!! Razumete kakve preobleme sada imam, osecam se kao impotentan a opet imam i erekciju i mogu "svrsit" ali samo na svoj nacin!!

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104617

    • Postovani doktore, rekli ste mi da pijem paraprotex tablete, i probiobalance, pa me interesuje gde mogu da nadjem te tablete, trazio sam u makedoniji, bugarskoj. Pristini, vranju, beogradu, ne mogu da nadjem. Ako imate neke informacije, ja vas molim da mi odgovorite, zahvaljujem se pozdrav