Postovani, pre 4 dana na mou se pojavio problm koji do tada nisam imao i ne znam sta je u pitnju. Desilo se to da tokom msturbacije sam primetio da kad ejakuliram izbcim malu kolicinu sperme i zutu tecnost, misilo sam da je u pitanju mokraca i da je to slucajno, medjutim, posle seksa sa devojkom ustanovio sam isto tako zutu tecnost i mali neprijatni miris, posle toga nisam imao seks vec samo masturbaciju kako bi propratio ituaciju i dalje se izbcuje zuta tecnost, molim vas da mi odgovorite sto hitnije u cemu je problem i sta treba odraditi hvala

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Najbolje da se javite urologu jer se najverovatnije radi o prostatitisu.
      druga mogucnost je da sami uradite laboratorijske pretrage i bakterioloske analize/urinokultura,
      spermokultura/ pa ako se nesto izoluje da krenete sa terapijom po antibiogramu.
      treca mogucnost je da krenete sa ciprocinalom 2x1 deset dana a da nastavite sa probiobalance
      i paraprotexom.
      videti na www. Suplementi-srb. Com