Postovani imam tri pitanja, a vezana su za pitanje pod rednim brojem 104438. Da li treba da prestanem da pijem ove tablete i kapsule koje ste mi preporucili, ukoliko se utvrdi i nakon dodatnih pretraga nemam bakeriju? Da li ih je potrebno uzimati uz antibiotike ukoliko se utvrdi da postoje baketrije i da li je potrebno popiti celu dozu od 100 tableta? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 28. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Oba preparata mozete slobodno koristiti i ako se uzimaju antibiotici i treba ih
      koristiti dok ih ne potrosite a ako imate tegobe i tada, uzimanje mozete slobodno produziti.
      mogu da se piju mesecima bez opasnosti.