Postovani doktore imao sam problem da mi pri erekciji izlazi neka zuckasta teckost i posetio sam urologa i napravio mikrobioloski nalaz sa antibiogramom i on mi je pripisao palitrex 500mg 10 dana sam pio i nista opet isto sad nzm sta da radim evo napisacu sam nalaz nzm koliko ce vam biti jasno. . . . Molio bih za savet ili pomoc!! Hvala!! Uretni bris!!! Ampicilin (pentrexyl): s cefalexin (palitrex): s cefaklor (alfacet): s cefriaxon (longaceph): s cefotaxim (tolycar): s chloramplehnicol: s erythromycin: r amikacin (amikacilin): s gentamicin (garacycin): s ofloxacin (visiren): s ciprofloxacin (cenin, ciprocinal): s trimethoprim + sulfat (bactrim): s azitromicin (hemomicin): r tetraciklin: r amoksicilin + kval. Kis. (amoksiklav. .): s nitrofurantoin: s s-senzitivan; r-rezistentan;

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Niste napisali koja je bakterija izolovana vec samo antibiotike na koje je osetljiva.
      palitrex je dat po antibiogramu.
      predlazem da odnosi budu sa zastitom.
      da ponovite bris uretre na bakterije, gljivice, trihomonas i gonokok.
      sada u terapiju mozete ukljuciti paraprotex i probiobalance do dobijanja nalaza koje
      sam vam predlozio.
      videti na www. Suplementi-srb. Com