Postovani, povremeno osetim u donjem delu stomaka, kao i izmedju nogu (ispod testisa i ispod medjice) blagi bol. Ranije mi se to desavalo jednom u par meseci, a sada mi traje vec par dana, i subjektivno imam osecaj da taj bol potice od mokracnih kanala. Radio sam eho besike koji je uredan, a u nalazu urina nije bilo bakterija. Unapred se zahvaljujem na odgovoru!

    Odgovoreno: 28. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Javite se urologu na pregled da se iskljuce moguca uroloska obolenja /prostatoveziculitis i zapaljenje kuperovih zlezda/.
      nije na odmet da hirurg proktolog uradi pregled anorektalnog regiona.