Poštovani, imam na gonjoj strarni penisa crvenilo koje peče, i malo je oteklo. Koristio sam hipermnagan i pantenol kremu mazem, i malo mi se umirilo. Ali, imam problem jer sam izgleda previse stavio hipermangan i opekao sam se. . . Je l ce se te crne tackice skinuti vremenom ili ne?

    Odgovoreno: 27. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104451

    • Doktore hvala na odgovru. U roku od dva dana su se povukle, ali sada imam drugi problem. . . Naime sam vrh kože na penisu je jako suv, i izgleda kao "kesa" i sada mi se dešava to da jedva prevlačim kožicu preko glave penisa, nikad ranije mi se to nije dešavalo. Je l ce to da omekša od kreme (kanesen) ili da se javim kod kožnog lekara? Hvala pozdrav