Postovani, imam 26 godina i pre godinu dana imao sam hematospermiu, takodje mi je utvrdjena cista od 8mm na levom testisu i hidrocele. E, sada, vec nekih dva meseca ucestalo mokrim, tacnije na svakih dva sata, mozda i cesce, pored toga osecam neagondnost u oblasti izmedju testisa i analnog otvora. Radio sam eho abdomena sa urotraktom urinokulturu, spermokulturu, bris uretre i sve je bilo ok. Da li to znaci da imam nebakterijski prostatitis i ako je tako, sta smatrate da treba da preduzmem? Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 27. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Nisam ubedjen da se radi o nebakterijskom prostatitisu jer prethodno treba odraditi sva
      bakterioloska ispitivanja ukljucujuci i briseve na hlamidiju, mikoplazme i trichomonas.
      dok radite te pretrage, predlazem da odnosi budu sa zastitom i da koristite paraprotex tablete kao i ac zymes kapsule.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #104438

    • Da li ove tablete i kapsule mogu da se koriste sa antibibioticima? Unapred zahvalan.