Postovani, dijagnoza muza je oligoasenospermija, posto neko vrijeme pokusavamo da zacnemo da li moze da pomogne neka terapija? Da li moze da pomogne oporavku neka posebna ishrana? Hvala

    Odgovoreno: 27. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Najcesci uzroci oligoastenospermije su infekcija, autoimuna stanja i varikocela.
      u tom pravcu treba usmeriti ispitivanja pa onda leciti po nalazima.
      predlazem ishranu po krvnim grupama/dr piter d adamo/ koja ce dati sigurno neki pomak.