Bok, imam jako ozbiljan probelm. Vec god. Dana iz sperme mi izlaze gelasti komadici velicine mrava, svaki put prije evakuacije me zaboli i bude ih hrpa. . . . .

    Odgovoreno: 23. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Nesto se desava u prostati. Verovatno se radi o hronicnom zapaljenju prostate.
      najbolje da kod vaseg urologa uradite sve potrebne pretrage u tom smislu. Lecenje bi doslo posle toga.
      druga mogucnost je suplementacija na duze vreme koja ce sigurno dati rezultate.
      ako ste za drugu varijantu onda mi se mozete obratiti na meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na broj ovog odgovora.