Pozdrav zovem se milos i imam 22god imam jedan problem. . . Pre 6 god sam doziveo nesrecu, polomio kicmu c5 prsljan i nagnjecio kicmenu mozdinu. Prve dve godine sam bio 100% invalid-onda sam poceo naglo da se oporavljam. . . Sada hodam pomocu hodalice, staka i treniram u teretani ali mi je ostao jedan delimicni problem a to je da imam problem sa erekcijom. . Nemam je u potpunosti ali mogu da ejakuliram, erekciju mogu delimicnu da dostignem kada gledam neki porno film ili dodirom. . . Inace sam koristio cialis od 20mg i nakon 30min imam erekciju u potpunosti kao da nemam nikakav problem i kad treba da imam snosaj osetim i u mlazu izbacim spermu! E sada mene interesuje da li postoji neka mogucnost lecenja koja bi to povratila u funkciju. . . Jer obratio sam se jednom urologu ali on nije dovoljno strucan po mom misljenju. Jer planiram da se ozenim i voleo bi da resim taj problem pre nego sto supim u brak> unapred hvala na odgovoru!!

    Odgovoreno: 23. 08. 2012.
    • Poštovani,
      I pored dugogodisnje uroloske prakse ni ja nemam velikog iskustva sa povredama kicme i posledicnim poremecajem
      erekcije.
      smatram da bi male korekcije u ishrani, suplementacija fitopreparatima i autosugestija dali dobre rezultate u
      vasem slucaju.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozvati se na broj ovog odgovora.