Radio sam asa antispermogram na antitela i imam ntitela u spermi, ginekolog je rekao supruzi da to treba malo da polecim. . . . Koja terapija se uzima za to ili kog urologa da posetim?

    Odgovoreno: 23. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Akademska medicina koristi kortikosteroide u lecenju autoimunih bolesti/pronison/.
      ali zbog njegovih nuzefekata i sumnjivog uspeha u deblokadi spermatozoida od antitela, sada
      se vise kod takvih situacija radi inseminacija spermatozoida koji se specijalnim metodama
      oslobode asa.
      treca mogucnost je promena nacina ishrane i upotreba suplemenata. Ako vas ovo zadnje
      interesuje, onda se obratite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog odgovora.