Pozdrav. . . Kako mogu da izlecim ovu infekciju na penisu? Ovu infekciju vucem vec 2 meseca, prvo mi je prestala pa mi se sada ponovo zavratila. . . Kada sam poslednji put radio uretralni bris, nadjeno mi je da imam infekciju koja je zastupljena gljivicama candida mali broj. . . Koristio sam nyistatin mast, ali ona sada vise nema dejstvo. . . Ovu masta od kada mi se zavratila infekcija koristim 2 nedelje. . . . Sta da radim? Odgovori te mi na email sto pre molim vas. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 21. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem da uzimate suplemente u duzem vremenskom periodu i to:
      paraprotex, probiobalance, origano kapi i vital tab. Po krvnim grupama.
      za vise imate moj meil. Pozovite se na broj ovog odgovora.