S obzirom da jos nisam bio kod lekara, nemam vise bolove sa desne strane, imam samo problem kad mokrim, osecam peckanje, i potencija mi je skoro skroz opala, uopste nemam zelju, da li to moze da bude neka urinarna infekcija, ili mozda pesak, mnogo me plasi to za potenciju, nadam se da je to indirektnan problem, ali vec nekih 15dana je proslo, mislim da ipak nija prostatis

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da se pozivate na neki prethodni odgovor.
      trebalo je da stavite broj tog odgovora.
      posto imate probleme sa mokrenjem to je najcesce zbog prostatitisa.
      posledica toga jesu smetnje sa potencijom.