Poštovani, prilikom seksualnog uzbuđenja imam malo veće lučenje tecnosti iz penisa. Da li je to normalno pošto mi se čini da ranije nije bilo u tolikoj meri, sperma mi je tečnija nego inace a čini mi se i da mi koren penisa ne postiže dovoljnu čvrstinu, što znači i slabija erekcija? Mada mislim da je ovo poslednje psihološke prirode, jer sam u odličnoj fizičkoj formi.

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Pojacano lucenje iz uretre je najcesce kod prostatitisa i vezikulitisa pa preduzmite ispitivanja u
      tom pravcu/laboratorija, bakterioloski pregledi-brisevi, ultrazvuk/.
      lecenje posle nalaza.
      najverovatnije da su i smetnje sa erekcijom posledica toga.