Molim vas da mi odgovorite na poruku. Moj muz je operisao mokracne kanale, dobio je burzir 10. Svako jutro ga koristi sa kuterid g mazilo. Ponekad mu se mokraca oseti i ponekad ima otezano mokrenje deluje mu kao da se kanal suzava. Sta raditi, operaciju je imao u bg. Kod save perovica

    Odgovoreno: 15. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Ako je radjena operacija uretre zbog suzenja onda je neophodno i buziranje iste
      zbog odrzavanja lumena kanala.
      pri buziranju se unosi infekcija.
      smatram da vas muz treba da ide povremeno i kod urologa.