Poštovani, pre 3 meseca imao sam operaciju na penisu. Zadnjih mesec dana imam blago povišene temperature koje dosta šetaju tokom dana i noći 36, 6-37, 4, a često preko 37. A noću, tj. Kad spavam pored toga imam neke čudne drhtavice, koje su toliko jake da me bude noću, stvaraju mi jako neugodan osećaj u telu, u vratu i zadnjem delu glave. Takođe mi je pritisak često povišen. Šta može da bude uzrok toga, meni su pale na pamet infekcije, bakterije, gljivice, hormoni. . . U jednom vašem prethodnom odgovoru i vi (dr ljubiša bocokić) ste mi rekli da je možda neka infekcija ili superinfekcija kandidom. Urin i urinokultura su čisti, krvna slika je odlična osim crp-a koji je 9 (gornja granica je 5) . Sve ostalo je u granicama, sedimentacija je samo 2. Šta mislite da može sve da bude u pitanju, i koje analize preporučujete da uradim, pošto ionako većinu moram privatno da ih radim, naročito za ono na šta ste već posumnjali? Nabrojite sve analize koje bi po vama mogle da pokažu šta mi stvara ovo, da otkrijem više šta mi je. Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite bris grla i nosa na bakterije i gljivice i pregled stolice na bakterije i gljivice
      pa se javite na moj meil sa nalazima.
      podsetite me na broj ovog odgovora.