Postovani doktore imao samoperaciju prostate sklerosos, pre 2 meseca i doktor mi je preporucio da pijem cink od 50 mg 1x1 a danas imao sam pecenje u mokracnom kanalu i lekar opste prakse mi je dao gentamicin od 120 1x1 tegobe su iste bol o pecenje u mokr. Kanalu danas sam uradio lab. Urina nalaz, boja-zut izgled maglicast. Reakcija 6. O spec tez. 1025 proteini neg, glukoza neg urobilinogen 8 mg-dl, bilirubin neg, nitriti neg, aceton poz, sed urina 3-4nesto soli amornog urata. A sed. Krvi4. Molim vas kakvu terapiju treba da uzimam dalje jer bol je prisutan prilikom sedenje! Postovanje

    Odgovoreno: 14. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Treba da uradite urinokulturu i po nalazu antibiograma da uzimate antibiotik sa probiotikom.
      ove tegobe su uobicajene posle operacije ali su prolazne.
      po zavrsenom antibiotskom tretmanu predlazem vam uzimanje jedne doze paraprotex i probiobalance tableta.
      videti na www. Suplementi-srb. Com ili se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog odgovora.