Postovani doktore, imam otok u predelu epididymusa. Tvrd je na dodir. Imam jak bol od pre dva dana. Pre tri nedelje sam primetio da mi se promenila boja semene tecnosti (svetlo zuta i retka) bilo mi je sumnjivo i posle nedelju dana sam se javio svom doktoru koji me je posalo na pregled kod urologa. Ali pre toga sam uradio pregled urina: masa leukocita, 15-20 eritrocita, pl. Epitela dosta, bakterija dosta. Urolog mi je konstatovao epididymitis ac l dex. Primam amikacin 1gr 6 dana, ciprocinal i lekove za bolove. Recite mi koje posledice mogu imati nadalje, vezano za plodnost? S postovanjem, dejan

    Odgovoreno: 13. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Ne morate imati nikakve posledice po plodnost.
      uostalom drugi je testis zdrav.
      potrudite se da infekciju kompletno sanirate.
      po zavrsenoj antibiotskoj terapiji paraprotex, probiobalance jos nekoliko meseci.
      videti na www. Suplementi-srb. Com ili se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezan poziv na datum i broj ovog odgovora.