Na glavicu sa strane imam sitne bele tackice, jedva vidljive ali kada dodje do erakcije dolazi do povecanja tih belih tackica i koza na glavicu mi je ispucala??? Pritom se desava ponekada da pocne da me pece mokracni kanal pre i posle izbacivanje sperme??? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 13. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Opisujete promene po obodu glansa koje su verovatno tisonove zlezde.
      perutanje koze glansa je verovatno gljivicne etiologije a da bi to potvrdili
      bilo bi dobro da uradite bris sa promena na bakterije i gljivice.
      pecenje u kanalu je treca stvar. I tu treba uzeti bris na bakterije, gljivice i trihomonas.
      odnosi neka sada budu sa zastitom.
      partnerka neka uradi barem vaginalni sekret.
      lecenje bi islo posle nalaza.