Postovani, imam 28 godina i desilo mi se posle ejakulacije, pojavila se krv i zabolelo me je. Nikakvih drugih simptoma nemam, niti bolova. Skoro sam radio spermogram i bio je sasvim u redu. Ovo mi se prvi put desilo i jako sam zabrinut sta to moze da bude. Molim vas da mi odgovorite. Pozdrav

    Odgovoreno: 10. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Nisam razumeo da li se krv pojavila u spermi ili iz uretre posle ejakulacije.
      u svakom slucaju se javite urologu da se preduzmu odgovarajuce dijagnosticke
      procedure.