Poštovani, operisao sam istovremeno obostranu preponsku kilu 2004 god. (ugradjene mrežice) i na lijevoj strani od tad imam bolove na stomaku i testisu. . . Išao sam na preglede i doktor kaže da je sve u redu jedino što imam varikokelu na lijevom testisu i da je sve u redu. . . Medjutim meni se čini i da je lijevi testis spušteniji od desnog, a prije godinu dana imao sam i upalu mokrćne bešike i male prostatolite u prostati. . . E sad mi se počelo javljati i gubitak potencije. . . Čak i jutarnja nije kao pre. . . Tokom odnosa takodje zna da opadne. . . Sad me zanima da li ja smijem da uzmem neki od lijekova za potenciju da probam. . . Pošto sam imao i wpw sindrom koji sam riješio prije par godina na dedinju ablacijom i ne pijem nikakve lijekove. . . . I šta je uopšte vaš prijedlog u mom slučaju?

    Odgovoreno: 12. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Levi testis je kod svih malo nize polozen od desnog.
      bol u testisu bi mogao biti i posledica upale prostate.
      male smetnje koje imate sa potencijom su verovatno posledica te upale.
      upalu mozete sanirati koriscenjem suplemenata.
      za ocekivati je da se i smetnje sa potencijom povuku po saniranju upale prostate.
      za sada povremeno mozete koristiti levitru ili cialis.
      od suplemenata predlazem: paraprotex, ac zymes, panax ginseng i omegu 3.
      videti na www. Biobalance. Rs