Postovani, moj problem je sledeci. Na vrhu glanusa imam crvenilo, dok mi je penis u normalnom stanju mogu da prevucem kozicu ali kada je u erekciji jedva da prevucem preko glanusa ali dalje je nemoguce. Takodje na kozici imam crvenilo i pri dodiru glanusa osecam peckanje i bol. Bio sam kod urologa ali jedino sto mi je on preporucio je krema didermal koju sam mazao 2 nedelje posle tusiranja ali bez ikakvog poboljsanja. . . Jako sam zabrinut po ovom pitanju pa bi mi jako dobro dosao neki strucni savet sta dalje da radim? Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Jedno je nemogucnost prevlacenja kozice preko glansa-relativna fimoza. To mozda mozete operativno lecitti.
      druga stvar je crvenilo na prepucijumu i glansu. Sa toga je najbolje dati bris na bakterije i gljivice i leciti po
      nalazu.