Postovani doktore, imam 23 godina, vec par meseca (najvise 3) , pri fizikom naporu osecam tupi bol ispod pupka, blago na desnu stranu. Bol se ne manifestuje odmah, vec posle nekog vremena. Relativno brzo nestane po podizanju desne noge, ali se ubrzo vrati i traje sve dok se ne odmorim. Najaci je kada sam gladan i pritom hodam. O cemu mislite da je ovde rec i koje postupke predlazete, lekove ili hirurske intervencije?

    Odgovoreno: 10. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Pa neznamo sta je uzrok bolu. Sta bi onda operisali?
      javite se hirurgu i urologu da se preduzmu uobicajene pretrage a hirurg da iskljuci
      eventualno postojanje kile.