Potreban mi je savet, imam problem sa mokrenjem vec skoro vise od godinu dana. Otezano mokrim (potreban mi je napor da mokraca krene) , mokrim cesto i uvek imam osecaj da sam nedovoljno ispraznjen. Ocajan sam, jer osecam da mi ovo smeta prilikom dozivljavanja erekcije. Nemam problema sa peckanjem, a u poslednje vreme stalno nocu mokrim. Radio sam urinokulturu i vadio krv, sve je u najboljem redu. Od terapije uzimao sam tablete na biljnoj osnovi kako bi suzbio otezano mokrenje, nisu pomogle. . . Hvala unapred!

    Odgovoreno: 10. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Vrlo je bitno da znam koje ste godiste.
      radi se o opstrukciji na vratu besike ili na nivou prostate ili pak o nekoj stenozi uretre.
      to se sve moze diferencirati uroloskim pregledom i dodatnim pretragama/laboratorija, bakterioloski
      pregledi, ultrazvuk i na kraju uretrocistoskopija pa i urodinamika/.
      mozete sa svim uradjenim pretragama javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na broj i datum ovog odgovora.