Postovani recite mi dali mogu slododno da natavim da treniram fudbal, posto sam pre mesec dana imao operaciju hrenije dijagnoza (k40) zanima me jos da li mogu slobodno da radim i vezbe (trbusnjake, zgibove, sklekove) jos da kazem da mi je ugradjena tzv. Mrezica. Smeta li to, da nastavim da treniram fudbal??? Unapred zahvalan pozdrav

    Odgovoreno: 07. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Budite oprezni sa tezim vezbama koje ste naveli i dizanjem tereta najmanje jos pola godine.
      fudbal nastavite sa treniranjem ali za sada sve umereno.