Postovani, pre nekoliko meseci osetio sam blagi svrab u mokracnom kanalu duz celog penisa i iscedak bele boje u vidu samo jedne kapi prilikom jutarnjeg mokrenja. Posle popijene jedne kutije dovicina sve tegobe su nestale, medjutim, na svaka3-4 meseca ovi simptomi se vracaju, drugih promena nemam. Mokrim redovno, nije bolno niti ucestalo, nemam nikakvih fizickih promena na penisu, crvenilo, neprijatan miris, potencija normalna uradio sam urinokulturu i krvnu sliku, sve je ok, bris uretre na gljivice i bakterije je negativan, bris na hlamidiju je negativan. . . Imam stalnu partnerku, oko 8 meseci radimo na potomstvu ali bezuspesno. Molim za pomoc ili bilo kakav savet. Da li treba da uradim jos neki test ili bris, terapiju lekovima (alergican sam na penicilin) ? Puno vam hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite spermogram i spermokulturu kao i bris uretre na trihomonas, posto radite na potomstvu.
      takodjer bi i partnerka trebalo da uradi sve briseve koje ste i vi vec uradili.