Poštovani, pokušat ću vam što detaljnije opisati svoj problem. Prije nešto više od pola godine sam imao nezaštičen spolni odnos i nakon nekih mjesec dana sam poečo osječati žarenje i peckanje u mokračnoj cijevi te kratke bolove u penisu na nekoliko sekundi. Otišao sam do svoga doktora, objasnio mu i on mi je propisao antibiotike (azitrim) . Nakon toga je peckanje prestalo ali počinju veći problemi. Dobio sam proljev i jako me je peklo prilikom obavljanja nužde. Od tada osječam bolove u anusu koji je često i natečen po rubovima te bolove između anusa i testisa sve do korijena penisa da mi stvara problem i nelagodu prilikom sjedenja da se ne mogu namjestiti. Moj doktor me poslao izvaditi krv i urin (nalazi su bili uredni) nakon toga kod urologa na pregled. Urolog je rekao da je prostata uredu i da obavim bakt. Pregled ejakulata (nalaz negativan) te su me poslali kod kirurga da otklone sumnju na hemeroide. Kirurg je rekao da ih nemam. Nakon toga je moja cura bila na pregledu kod ginekologa i saznala da je pozitivna na klamidiju. Opet sam bio kod doktora i rekao je da je moguće da je sve od toga iako se na mojim nalazima nije vidilo. Dao mi je opet azitrim. Popio sam ga i bilo mi je bolje, terapija je prošla i nakon nekih 2-3 tjedna bolovi se polako opet vračaju ali više ne primjetim da je anus natečen već samo boloci okolo. Dali je moguće da mi treba duža terapija? Primjetio sam da mi pomaže kada me boli sjediti nekih 5-10min u kadi u mlakoj vodi. Nadam se da će te me moći savjetovati što činiti. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite pregled stolice na bakterije i gljivice, urinokulturu i briseve uretre na bakterije i gljivice.
      mozete zapoceti terapiju suplementima do dolaska nalaza.
      od suplemenata uzimajte paraprotex tab 2x1 pre jela i probiobalance tab 1 dnevno sazvakati.
      videti na www. Suplementi-srb. Com