Postovani, vec skoro 6 meseci imam problem sa besikom. Naime, nakon mokrenja, posle samo nekoliko sekundi opet mokrim. . . Ali u manjoj kolicini, i pri tom imam osecaj kao da sva mokraca nije istekla prilikom prvog mokrenja. To se ponavlja skoro svaki dan. Nemam nikave bolove, radila sam laboratorijske analize - urin i urinokulturu - sve je normalno, testove na polono prenosive bolesti. . . Takodje sve je u redu. Jedinio na ultrazvuk nisam isla. Sta mi predlazete kao sledeci korak? Inace, aktivno treniram, ne pusim, ne pijem, ne konzumiram kafu. Ishrana mi je uravnotezena, koliko je to moguce. Jedino, napominjem, pijem dosta tecnosti, u vidu vode, limunade i cajeva - posebno kamilicu. . . Mislim da dnevno unesem oko 3 ili 4 litre tecnosti. Molim vas za savet. Unapred zahvalna, tara

    Odgovoreno: 05. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Trebalo bi da se obratite urologu da se mozda pored rutinskih pretraga urade i
      ultrazvuk i cistoskopija pa mozda i urodinamika besike.
      mozete koristiti i suplemente.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #103407

    • Eh da, radio sam i ultrazvuk ali sve je u normalnim granicama bez ikakvih problema. Licno imam osecaj da je problem misic besike, zatvara izlaz prerano ili tako nesto. .

    • Musko sam ali imam gotovo isti problem ali i navike kao ti, nadam se da ces uskoro resiti problem, i da ces mi javiti o cemu se radilo. Ukoliko dodje do promene kod mene, mogu te obavestiti, za sada samo beznadezni recepti lekova koji ne daju rezultate. Javi se na zorke07@yahoo. Com