Zdravo ja sam goran rec je o mom sinu koji ima 6 god njegov problem je sledeci ima povisene rezultate uglavnom na celu krvnu sliku ali me najvise brine ldh koji je 1414 trenutno je u nisu na ispitivanju prvo ga vidio gastrointerolog pa onda neurolog i onda imunolog ali ne mogu naci pravu dijagnozu zato vas molim ako mislite da mi nesto mozete pomoci pisitemi sto pre hvala unapred

    Odgovoreno: 05. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Pedijatrija nije moja specijalnost.
      u urologiji ldh je tumorski marker pa ga mi takvog i koristimo ali povisen ldh
      moze biti i u drugim situacijama sto ce verovatno kolege imati u vidu.