Imam 17. Godina i pojavile su mi se bele tackice na penisu. . . Gledao sam slike na internetu i 99, 9% sam siguran da su u pitanju biserne papule penisa tj. Tisonove zlezde. Naravno zeleo bih da odem kod lekara da potvrdim. Ali kao i kod vecine to za mene predstavlja veliki strah i ne bih da idem kod lekara opste prakse ili bilo gde da me setaju ako ne moram, jako je neprijatno. . . Molim vas recite mi gde treba da odem (iz beograda sam) da li mozda u gradski zavod za kožne i venerične bolesti, kako taj pregled treba da izgleda? Da li se to uopste uklanja u srbiji i da li se placa i ima li cega da se plasim? Pozdrav

    Odgovoreno: 05. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Prvo da proverite o cemu se radi.
      ako su to biserne papule onda one i ne zahtevaju neko lecenje sem
      mozda iz kozmetickih razloga.
      zato se javite bilo kom koznom doktoru ili urologu u nekoj od privatnih
      ordinacija.
      uzgred ja to resavam radio talasima.