Postovani, mene zanima koja bi bila odgovarajuca terapija za supruga, posto je kod mene bakterioloskim brisom utvrdjena chl. Trachomatis i moja terapija je 1000mg sumameda i tretman gyneterma, posto pretpostavljam da je i on verovatno ima. I zelim da napomenem, da nam je bitno samo izlecenje, nemamo problem sa zacecem, jer vec imamo troje dece. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 02. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Dovicin 1 dnevno deset dana.
      odnosi sa zastitom.
      nakon toga i vi i suprug paraprotex 2x1 pre jela i probiobalance 1 tab. Dnevno sazvakati /po jedno pakovanje /,
      posle toga/dva meseca/kontrola briseva oboje.
      videti na www. Suplementi-srb. Com