Postovani, poslednjih dana imam problem sa vaginalnim sekretom, kako mi je ginekolg na godisnjem odmoru ja sam uradila samo kompletnu krvnu sliku i pregled urina. Sto se tice urina nalaz je sledeci izgled svetao zamucen ph kiseo relativna gustina 1020 sediment urina redak eritrociti 3-4 svezi bledi leukociti 10-15 bakterije malo epitalne celije dosta moram da dodam da u posledenje vreme imam problem sa oticanjem nogu i ispucalom kozom oko zglobova. Sto se tice krvne slike sve mi j u granicama normale sem urea-e koja je 7. 5 ukoliko mozete da mi protumacite dodatno celokupan nalaz i uradila bih sutra urinokulturu ali ukoliko postoji jos nesto na sta bi mi sugerisali da uradim nalaz bila bih vam zahvalna.

    Odgovoreno: 30. 07. 2012.
    • Poštovana,
      U sedimentu urina leukociti preko 5 su znak infekcije.
      dobro je sto ste dali urinokulturu.
      lecenje po nalazu.
      obavezno uz antibiotike uzmite probiotik/ac zymes 3x1/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com