Kako mogu izleciti e. Coli u spermi i dali od nju mogu imati bolovi u levom testisu i nad penisom malo na levo molim ve recite mi a pio sam furolin lidaprim baktrim a e. Coli imam je vec godinu dana molim ve recite mi koliko e to seriozno i sta treba da uradim za da je izbacim te bakterije iz mene pozz mnogo vam hvala saso

    Odgovoreno: 30. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Eserihija se malo teze eliminise.
      potrebno je da po antibiogramu deset dana uzimate antibiotika a potom da nastavite sa suplementacijom
      narednih nekoliko meseci.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog odgovora.