Poštovani, zanima me da li promjene na koži penisa u obliku malih prištića sa bijelim sardžajem mogu izazvati gljivičnu infekciju kod moje partnerice? Primjetili smo da svaki put nakon snošaja bez kondoma ona dobije gljivičnu infekciju. Kome se moram obratiti za rješavanje ovog problema, urologu ili dermatologu? Hvala. Lijep pozdrav.

    Odgovoreno: 31. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Ove promene na corpusu penisa nisu razlog infekcije partnerke.
      mozete uraditi bris uretre na bakterije i gljivice da vidite da li ste nosioc
      gljivica.