Postovani, uz abdomena koji je radjen je kompet u redu. Kks i biohemija sve u redu. Mokraca je vec unazad godinu dana malo losija: 2-3 le, malo sluzi i bakterija. Nema nikakvih bolova niti peckanja uretre. Ucestalo nocno mokrenje po 3-4x, u toku dana isto cesce, ponekad isprekidan mlaz. Ovkao je unazad vec 1-2 godine. Adh i secer su u redu. Nakon eha prostate urolog napisao da je prostata dobra, normalne velicine i strukture ali ima 2 kalkulusa. Propisao mi proxana koja naravno nije nista pomogla, ni najmanje. Kako ovo da resim i kome da se opet obratim jer sam isao 2x na konsultacije kod 2 razlicita lekara i nisu nista uradili. Prilicno zamara problem. Hvala

    Odgovoreno: 31. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti i navike koje imate /sexualne/.
      uradite i potrebne bakterioloske preglede / urinokultura, spermokultura, brisevi uretre na
      bakterije, gljivice, trihomonas a eventualno i na hlamidije i mikoplazme/.
      uzrok cesceg mokrenja sigurno postoji.