Doktore, radio sam ultrazvuk kod urologa, svi organi su normalnog izgleda, prostata je normalna, ali nakon praznjenja ostaje mi velika kolicina mokrace u besici. On sumnja na vrat mokracne cevi ili tako nesto. Na brzinu mi je jedan urolog prepisao tamsol da pijem mesec dana. Ali ja sad citam da se tamsol vise koristi kad je u pitanju prostata, koja je meni normalna na ultrazvuku, ali ovom urologu koji mi je prepisao tamsol to nisam stigao da kazem. Pa ne znam ima li svrhe da ga pijem?

    Odgovoreno: 28. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Tamsol pored delovanja na prostatu deluje i na glatke misice vrata besike i pocetnog dela uretre. To je i
      bila ideja vaseg urologa kada vam je propisao ovaj lek.