Osecam jak bol u besici, posebno kad mokrim. Pijam ciprocinal i pomaze mi. Zanima me da li je ovaj lek opasan koliko se na netu pise o tome. I koliko je opasna upala besike, tj da li je upala izlecena ako bol prestane ili ne? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Da bi se ordinirao antibiotik potrebno je prethodno odraditi potrebne bakterioloske preglede/urinokultura,
      brisevi. . /pa mozda i ultrazvucni i ginekoloski pregled.
      znaci, ako vama tegobe ne popuste posle terapije ciprocinalom onda odradite predlozene preglede.