Postovani doktore, imam problema sa mokrenjem kada god odem da mokrim imam osecaj kao da nisam skroz zavrsio i osecaj peckanja je tu. Posle 5-10 min kako se savijem ili cucnem izadje urin, posle toga osecaj peckanja i pritiska nestane. Imam 20 godina i nisam imao sexualne odnose

    Odgovoreno: 28. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno imate urinarnu infekciju, pa bi bilo dobro da svratite do urologa
      ili da uradite klasicne laboratorijske preglede krvi i mokrace i urinokulturu.