Postovani, zamolio bih za savjet/komentar upravo sam radio labaratorijske nalaze koji glase ovako> leukociti 6 - 8 eritrociti - redje svezi malo bakterija a imam bolove u predjelu preopne, nije bruh nema otekline, kao i uvecan desni testis koji me ne boli. . . Na proslom pregledu doktor je rekao da je u pitanju hidrocela i da ce povuci, medjutim ja to vucem odavno i nema promjena/poboljsanja. Nisam radio psa marker iz straha, dali je isti neophodan kao i ultazvuk da bi konacno potvrdio rijesio ovu deilemu od cega bolujem. Pozdrav,

    Odgovoreno: 25. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Hydrocela je vodena kila u skrotumu i obicno se resava operativnim zahvatom.
      u sedimentu urina su lako poviseni leukociti koji govore za infekciju urinarnog trakta.
      verovatno je u pitanju prostata.
      predlazem da uradite urinokulturu i ultrazvucni pregled testisa, besike, prostate i bubrega.
      neznam koliko imate godina. U vezi psa -ako ste stariji od 35. Godina onda to uradite.