Postovani, iznenada mi je pozlilo uz temparaturu i groznicu, sa učestalim mokrenjem i peckanjem prilikom mokrenja. Odlaskom kod lekara i pregledom krvne slike pokazali su se rezultati psa 15, sedimentacija 38. Povišen holesterol, neznatno i sve ostalo je bilo u granicama normale. Lekar je bez ikakve dalje terapije samo predlozio privatno biopsiju prostate. Nisam odmah pristao na biopsiju, promenio sam lekara i uz dve vrste antibiotika, ciprocinal i baktrim, uz odredjene biljne supstrate spravljene od travara, med, maslinovo ulje i čajeve moj rezultat psa na danasnji dan je 2, holesterola nemam, a sedimentacija je 20. Pitanje, da li je sedimentacija zabrinjavajuća i da li psa mora biti o? Znam da je granična vrednost za moje godine (55 g.) oko 4. S poštovanjem danilo

    Odgovoreno: 28. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Psa je cesto povisen i kod zapaljenskih procesa na prostati sto je ocito bilo kod vas.
      se ce se jos sniziti. Dobro je sto niste prihvatili biopsiju.
      predlazem da proverite se, urin i krvnu sliku za mesec dana a psa za pola godine.
      ja posle infekcija predlazem suplemente.