Postovani, pre oko godinu dana sam bio na pregledu kod dermatovenerologa, imao sam neke sumnje u kondilome, jer su bivsoj devojci konstatovani (nakon svega, moguce da ih i nije imala, vec samo papilome) doktorka koja me je pregledala je rekal da nemam nista, a radio sam i test kiselinom. Hteo bih i vas da pitam za savet. Ove bele tackice koje mozete videti na slici u prilogu, da li su to fordjasove tacke, tisonove zlezde ili nesto drugo? Cini mi se da ih imam najmanje 8 meseci, mozda i duze, nisam siguran.

    Odgovoreno: 26. 07. 2012.

Komentari na pitanje: #102953

    • Postovani, hvala na odgovoru. Zanima me koliko kosta pregled kod vas?