Poštovani, pre tačno godinu dana sam operisao karcinom testisa, tj odstranjen mi je desni testis, odradio sam dva ciklusa hemoterapije. Posljednji nalazi su uredni ct, tumor markeri ultrazvuk, krvna slika sve tip top, ali ja i dalje osjecam neku vrstu tezine u ljevom testisu. Nema nikakvih promjena niti izraslina. Opazio sam prilikom erakcije neku vrstu kao grudvice u ejakulatu. Molio bi vas za savjet. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 26. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Vidite sa vasim urolozima da se ne radi mozda o prostatitisu i u tom
      pravcu sprovedite ispitivanja/urinokultura, spermokultura/.
      to nema veze sa osnovnom bolesti.