U poslednje vreme imam cudan osecaj u penisu kao neka manja bol ili neki pritisak ili tome slicno. Nije non stop ali cesto u toku dana. Interesujeme od cega bi moglo da bude. Inace radio sam pre 3 nedelje testove bris od uretru, bris za chlamydiju, i spermokulturu. I sve je ok. (pre nekoliko meseci sam imao genitalni herpes) . Doktor kaze sve je u redu i da s herpesom nto nema veze, ali imam i dalje taj neprijatan osecaj. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 24. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce je da je posledica herpesa.
      pokusajte sa koriscenjem vecih doza vitamina b kompleksa
      i prirodnih antivirotika/tab. Mega b komplex, tab. Virago, capsule immunaid, tab. Probiobalance/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com