Kao prvo hvala vam na 1pitanje brz odg. To sto imam kao na slici samo ono sto sam zaukrizio na tom meste nemam a ostalo isto ko na slici imam ih neznam odavno ih imam nikad nit me svrbili niti peckalo nikad sve dok prosle god zena nije bila zatrudnela i i tad sam bio primetio jer trebali smo da se testira hiv supruga sto smo i ucinili ali rekli nam da je neg- kada sam bio urologu nije preduzimo nista jer samo mi reko da ih mnogo muskaraca ima dao bio neku kremu da mazem na tom mestu i onda sam ja tu kremu ubacio na rupu gde izlazi urin gde posle nekoliko dana poceo da mi izlazi neki beli iscedak koji mi antibiotikom posle lecio i do sad nikad bi se to nije ponovilo, sada imam prblem sa (kronovom bolest) i do danas imam problem sa stomakom i pre od 2 mese koristio sam condilox gel 1mesec skinuli se bili al ne bash sve i evo opet sve su opet tu. Koliko kosta to da ih skinete sa tim radio talasima, dal se vracaju posle radio talasima dal treba da se testiram na hiv druge zene nikad nisam nikad kontakt imo osim moje zene i ako koliko su sanse da ih i nasa beba ima taj jel virus ili infekcija hvala jos jednom

    Odgovoreno: 23. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Ovo sto ste zaokruzili lici na polne bradavice a ono po obodu penisa su biserne papule penisa
      ili tisonove zlezde. Tisonove zlezde se ne moraju skinuti sem iz kozmetickih razloga a
      polne bradavice treba odstraniti.
      cena bi bila po dogovoru.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #102796