Molim vas da mi odgovorite koliko kosta cistoskopija i da li se radi pod anestezijom jer imam duze vremena probleme sa malim stomakom koji me jako pece u predjelu mokracne besike.

    Odgovoreno: 23. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Cene su od ordinacije do ordinacije razlicite sto mozete preko interneta proveriti.
      u uretru se utisne lokalni anestetik nakon cega se uvodi aparat -endoskop-cistoskop
      koji ima sistem sociva pomocu kojega se sagleda unutrasnjost uretre i mokracne besike.