Postovani doktore, trebao bih da operisem varikocelu levu pampl. Pleksusa 4 mm, ona me boli, interesuje me da li se moze izbeci operacija i da li postoji terapija antioksidantima, ako ima od calivite nesto da mi preporucite, posto su preparati fantasticni.

    Odgovoreno: 22. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Ako vam je spermogram dobar sto bi onda operisali tako malu varikocelu.
      od preparata mozete uzimati vein protex 1 tabletu dnevno, omega 3 kapsule 1 dnevno
      i c 1000 tablete jednu dnevno posle jela.
      potrazite ih na www. Calivita. Com ili na
      www. Suplementi-srb. Com