Postovani, pre nekoliko dana mi je ustanovljeno da je moj levi testis u ingvinalnom predelu. Imam 31 godinu i imao sam operaciju u svojoj 10-oj godini i oba testisa su bila spustena. Medjutim vremenom levi testis se ponovo podigo a da ja nisam primetio. Zanima me da li je moguce ponovno spustanje tog testisa i da li ce on biti u funkciji nakon spustanja. Unapored hvala na objasnjenju.

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Bez pregleda je iluzorno bilo sta da se kaze. Pregled ce pokazati da li je duzina funikulusa/vaskularna
      peteljka /dovoljne duzine za naknadnu neku operativnu korekciju.